| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | DLM1618A22-16 |
| MOQ: | 5000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 τεμάχια/ανά μήνα |
Γραμμικός Κινητήρας DC 3.0-4.2VDC σχεδιασμένος για περιστρεφόμενες ξυριστικές μηχανές και εφαρμογές μικροκινητήρων γραμμικής κίνησης. Αυτός ο συμπαγής κινητήρας προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για εξοπλισμό ακριβείας κοπής και λειτουργίες δόνησης σε διάφορες ηλεκτρονικές συσκευές.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | Μπαταρία λιθίου μονού κυττάρου 3.0-4.2VDC |
| Αντίσταση | 240±30mΩ |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -10℃ έως 60℃ |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | DLM1618A22-16 |
| Χρήση | Περιστρεφόμενη Ξυριστική Μηχανή, Κινητά τηλέφωνα, tablet, γυαλιά VR, έξυπνα φορετά, ακουστικά, λειτουργίες δόνησης χειριστηρίων παιχνιδιών, κινητά τηλέφωνα και άλλα εργαλεία επικοινωνίας |
| Τύπος | Κινητήρας Ηλεκτρικής Ξυριστικής Μηχανής |
| Ηλεκτρική Επαγωγή | 0.36±0.1mH |
| Μάζα Ταλαντωτή | 6.5±0.2g |
| Ελαστική Σταθερά | 22±15% N/mm |
| Λύση Ηλεκτρικής Κίνησης | Σχήμα προσαρμογής πλάτους με παρακολούθηση συχνότητας |
| Τάση Τροφοδοσίας | 3.0-4.2VDC |
| Αριθμός Κεφαλών Κοπής | 3 ή 5 |
| Λέξεις-Κλειδιά | Γραμμικός Κινητήρας |
| Πλάτος Κινητήρα | 14.6±0.2 mm |
| Ύψος Κινητήρα | 6.4±0.1mm |
| Μηχανικός Θόρυβος | Μέγ. 65dB(A) |
| MOQ | 5000 Τεμάχια |
| Δόνηση στο F0 | 0.93±0.2Grms |
| Βάρος | 11±1.5 Γραμμάρια |
| Τύπος Κινητήρα | Μικροκινητήρας Γραμμικής Κίνησης |
100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Συστήματα χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνες μεταφορές, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι, Κινητά τηλέφωνα, Συσκευές Bluetooth, παιχνίδια, ιατρικός εξοπλισμός, μίνι ανεμιστήρες, Οικιακή Συσκευή, Καλλυντικό Όργανο, SMART HOME, Ρομπότ
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές