| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSRF-500tb |
| MOQ: | 5000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Μικρός κινητήρας συνεχούς ρεύματος με ψήκτρες σειράς RF 500TB, κινητήρας συνεχούς ρεύματος 6V διαστάσεων 32mm, μικροκινητήρας συνεχούς ρεύματος ειδικά σχεδιασμένος για διανομείς σαπουνιού και διάφορες μικρές εφαρμογές.
| Ταχύτητα (RPM) | 1000-10000 σ.α.λ. |
| Συνεχές Ρεύμα (A) | 0.01-2A |
| Απόδοση | IE1 |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | RF-500TB |
| Τύπος | Ηλεκτροκινητήρας συνεχούς ρεύματος με ψήκτρες |
| Ροπή | 1gf.cm-30gf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Ψήκτρα/Άνθρακας ψήκτρας |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Μέγεθος Κινητήρα | 32×19.5mm |
| Βάρος | 45g |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 5000 τεμάχια |
| Μέγεθος Άξονα | Στρογγυλό, D-cut, Επίπεδο κ.λπ. |
Διανομέας Σαπουνιού, DIY Παιχνίδι Επιστημονικό Έργο, Ρομπότ, Παιχνίδι, Ηλεκτρική Ξυριστική Μηχανή, Ιατρικές Συσκευές, Αντλία, Έξυπνος Κάδος Απορριμμάτων, Ανεμιστήρας, Κλειδαριά Ηλεκτρικού Ποδηλάτου, Οικιακή Συσκευή, Καλλυντικό Όργανο, SMART HOME
Συσκευασία: Σκληρό χαρτοκιβώτιο 250 τεμάχια/κουτί, ή κατόπιν αιτήματος
Λιμάνι: Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Μονάδες Πώλησης: Μεμονωμένο αντικείμενο
Μέγεθος Συσκευασίας: 37×27×24cm
Μεικτό Βάρος: 45g
100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $1.5/τεμάχιο
Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνες μεταφορές, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές