| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-FFN20 |
| MOQ: | 5000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 τεμάχια/ανά μήνα |
Υψηλής απόδοσης κινητήρας DC N20 σχεδιασμένος για διάφορες εφαρμογές που απαιτούν συμπαγές μέγεθος, αξιόπιστη λειτουργία και προσαρμόσιμες προδιαγραφές.
| Ταχύτητα (RPM) | 5000-30000 σ.α.λ. |
|---|---|
| Συνεχές Ρεύμα | 20-100mA |
| Απόδοση | 70% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | Κινητήρας DC N20 |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, Ηλεκτρική Κλειδαριά Ποδηλάτου, Ανεμιστήρας, Οικιακή Συσκευή, Όργανο Καλλυντικών, SMART HOME, Ρομπότ |
| Τύπος | Κινητήρας N20 |
| Ροπή | 0.01 kg.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συλλέκτης | Ψήκτρα |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Διάμετρος | 12mm×15mm |
| Βάρος | 5g |
| Θόρυβος | ≤55 DB |
| MOQ | 5000 Τεμάχια |
| Κωδικοποιητής | Οπτικός Κωδικοποιητής |
| Χρώμα | Αίτημα Πελάτη |
Σημείωση: Η τάση, η ονομαστική ροπή, η ταχύτητα, το ρεύμα, η ισχύς και το μέγεθος του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις.
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμάχια/κουτί, ή όπως ζητηθεί |
|---|---|
| Λιμάνι | Σενζέν/Γκουανγκτζόου/Σαγκάη |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεικτό Βάρος | 5.0kg |
Δυνατότητα Παροχής: 100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $1.5/τεμάχιο
Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνες μεταφορές, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνίες 5G, Έξυπνο σπίτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές