| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Ανώτατης απόδοσης κινητήρας συνεχούς ρεύματος που προσφέρει εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία για διάφορες βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων κλειδαριών, 3D εκτύπωσης, οικιακών συσκευών και ρομποτικής.
| Ταχύτητα (RPM) | 5-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 10-300mA |
| Αποτελεσματικότητα | 70% |
| Στροφή | 00,1-2 kg.cm |
| Διάμετρος | 12mm, 13mm, 14mm, κλπ. |
| Βάρος | 10g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55DB |
| Τύπος άξονα | Τετραγώνια ή διπλή Τετραγώνια |
| Τύπος κινητήρα | Μηχανές ταχυτήτων συνεχούς ρεύματος με βούρτσα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 τεμάχια |
Ηλεκτρονικές κλειδαριές θυρών, έξυπνα συστήματα σπιτιού, συσκευές, έξυπνα ρομπότ, ηλεκτρικά παιχνίδια, 3D εκτύπωση, έξυπνες κλειδαριές ντουλαπιού, οπτικό εξοπλισμό, μικρομηχανικά συστήματα, αυτοκινητοβιομηχανικά είδη,Παρακολούθηση της ασφάλειας, και περισσότερα.
| Συσκευή | Δυνατό Καρτόνι 1000pcs/box, ή προσαρμοσμένο |
| Λιμένες ναυτιλίας | Σενζέν, Γκουάνγκτσοου, Σαγκάη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37 × 27 × 24 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 10.0kg |
| Ποσότητα (τμήματα) | Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη παραγγελία δείγματος: 1 κομμάτι σε 10 δολάρια το κομμάτι
100, 000 τεμάχια ανά μήνα
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές