| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM16A030 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Μικροσκοπικός DC Κινητήρας FF-050 με μειωτήρα γραναζιών, ηλεκτρικός μικροσκοπικός DC κινητήρας γραναζιών διαμέτρου 16mm σχεδιασμένος για ρομποτικές εφαρμογές και βιομηχανικό αυτοματισμό.
| Ταχύτητα (RPM) | 10~1200rpm |
| Συνεχές Ρεύμα | 10mA-300mA |
| Απόδοση | 65%-73% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MSGM16A050 |
| Αναλογία Γραναζιών | 1:15-1:1000 |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Ισχύς | περίπου 0.2W-3.0W |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Διάρκεια Ζωής | 500 ώρες - 1000 ώρες |
Ηλεκτρονική Κλειδαριά Πόρτας, Οικιακή Συσκευή Έξυπνου Σπιτιού, Έξυπνο Ρομπότ, Ηλεκτρικά Παιχνίδια, Κλειδαριά Ντουλαπιού, Μηχανές Ελέγχου Αποθεμάτων, Μηχανές Αυτοματισμού Ημιαγωγών
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό Κουτί 1000 τεμάχια/κουτί, ή όπως απαιτείται |
| Λιμάνι | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Μέγεθος Μεμονωμένης Συσκευασίας | 12×10×24mm |
| Μεμονωμένο Μεικτό Βάρος | 0.08kg |
| Δυνατότητα Παροχής | 100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα |
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας δείγματος: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $5/τεμάχιο
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές