| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Ο κινητήρας με μειωτήρα N20 είναι μια συμπαγής και αποδοτική συσκευή που διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα μείωσης ταχυτήτων που μειώνει την ταχύτητα αυξάνοντας την ροπή εξόδου. Με το μικρό του μέγεθος και την αξιόπιστη απόδοσή του, αυτός ο κινητήρας χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα μικροσκοπικά μηχανήματα και ηλεκτρονικό εξοπλισμό, παρέχοντας σταθερό και ακριβή έλεγχο κίνησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 5-3000 σ.α.λ. |
| Συνεχές ρεύμα | 10-300mA |
| Τάση | 1.2V-24V |
| Διάμετρος | 12mm × 24mm |
| Βάρος | 10g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55DB |
| Υλικό γραναζιού | Μέταλλο, γρανάζι με κοπή με φρέζα |
| Τύπος κινητήρα | Κινητήρας με μειωτήρα N20 |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Κινητήρας με ψήκτρες |
Όλοι οι τύποι άξονα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τα σχέδια και τις απαιτήσεις του χρήστη.
| Συσκευασία | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμάχια/κουτί, ή διαθέσιμη προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Λιμάνια αποστολής | Σενζέν, Γκουανγκτζόου, Σαγκάη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεικτό βάρος | 10.0kg |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | 100.000 τεμάχια ανά μήνα |
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας δείγματος: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $10/τεμάχιο
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές