| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Ο κινητήρας μείωσης N20 είναι μια συμπαγή και αποτελεσματική συσκευή με ενσωματωμένο σύστημα μείωσης ταχυτήτων που μειώνει την ταχύτητα αυξάνοντας παράλληλα την ροπή.Αυτός ο κινητήρας χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα μικρογραφικά μηχανήματα και ηλεκτρονικό εξοπλισμό, παρέχοντας σταθερό και ακριβές έλεγχο κίνησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 5-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | Προσαρμοσμένο |
| Άξονας του κιβωτίου ταχυτήτων | M3 M4 D-cut ή Round |
| Αριθμός μοντέλου | MS1215 DC κινητήρας ταχυτήτων |
| Τύπος | Μηχανή ταχυτήτων N20 3v |
| Στροφή | Προσαρμοσμένο |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | 6v μικροκινητήρας βούρτσας |
| Τετάρτη | 1.5v-12v |
| Διάμετρος | 12 mm × 24 mm |
| Βάρος | 10g |
| Ασύρματα | ≤ 55DB |
| Τεχνουργήματα | Χάλυβας Rohs, εξοπλισμός Hobbing Gear |
| Υλικά | Συμμόρφωση Rohs |
Αυτοκίνητο, οικιακή συσκευή, καλλυντικό όργανο, έξυπνο σπίτι, ρομπότ, κλειδαριά πόρτας, προβολέας, συστήματα χωρίς οδηγό, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνη μεταφορά, υγειονομική περίθαλψη, έξυπνη πόλη,Προμήθειες αυτοκινήτων, Παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, έξυπνο σπίτι
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό Καρτόνι 1000pcs/box, ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37 × 27 × 24cm |
| Ακαθάριστο βάρος | 10.0kg |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 100, 000 τεμάχια ανά μήνα |
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη παραγγελία δειγμάτων:1 κομμάτι
Τιμή δείγματος:10$ το κομμάτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές