| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
DC Μοτέρ Γραναζιών 12mm 12Volt Μικροκινητήρας Γραναζιών N20 Κωδικοποιητής EMC PCB 3V 6V N20 N30 Μεταλλικό Κιβώτιο Ταχυτήτων DC Μοτέρ για Αυτοκινητάκι Παιχνιδιών Μεταλλική Πλάκα Κιβωτίου Ταχυτήτων
| Ταχύτητα (RPM) | Προσαρμοσμένο |
| Συνεχές Ρεύμα (A) | 10mA-200mA |
| Άξονας Κιβωτίου Ταχυτήτων | Προσαρμοσμένος Άξονας |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MS12FN20 |
| Χρήση | Αυτοκινητάκια παιχνιδιών, Ρομπότ, Κλειδαριές, Κλειδαριά Ντουλαπιού, Συσκευές ομορφιάς, Βάσεις smartphone |
| Τύπος | Κινητήρας Γραναζιών N20 |
| Αναλογία Γραναζιών | 1:10 - 1:1000 |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | DC Brush Motor N20 |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Εκτεθειμένο Κιβώτιο Ταχυτήτων |
| Όνομα Προϊόντος | DC Μοτέρ Μίνι Κιβωτίου Ταχυτήτων N20 |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Χαλύβδινη ή Χάλκινη πλάκα |
| Πιστοποιητικό | CE, Rohs, EU, ISO |
| Μέγεθος Κιβωτίου Ταχυτήτων | 12mm × 9mm |
| Βάρος | 10g |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Γρανάζια | Γρανάζια Κοπής, Rohs Μεταλλικά, Ατσάλινα ή Χάλκινα |
| Χρώμα | Αίτημα Πελάτη |
| Τύπος κινητήρα | DC Brush Motor με κωδικοποιητή |
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμάχια/κιβώτιο, ή όπως επιθυμείτε.
Λιμάνι: Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Μονάδες Πώλησης: Μεμονωμένο αντικείμενο
Μέγεθος μεμονωμένης συσκευασίας: 12×10×24mm
Μεμονωμένο μεικτό βάρος: 0.01kg
Δυνατότητα Παροχής: 100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $5/τεμάχιο
Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνες μεταφορές, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές