| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Κινητήρας με γρανάζια DC 300rpm 6v N20 DC με κωδικοποιητή Προσαρμοσμένος χαμηλής στροφών υψηλής ροπής N20 N30 Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων 12mm
| Ταχύτητα (RPM) | 5rpm-3000rpm |
| Συνεχές ρεύμα | Προσαρμοσμένο |
| Άξονας κιβωτίου ταχυτήτων | Στρογγυλός, Βιδωτός, Τραπεζοειδής, Κομμένος σε D |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | MS12FN20 |
| Χρήση | Οικιακή συσκευή, ρομπότ, κλειδαριά πόρτας, κάμερα, ιατρική συσκευή |
| Τύπος | Κινητήρας με γρανάζια N20 6v |
| Αναλογία γραναζιών | 1:10-1:1000 |
| Απόδοση | IE 1 |
| Συμμόρφωση | Κινητήρας με ψήκτρες |
| Χαρακτηριστικό προστασίας | Εκτεθειμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
| Όνομα προϊόντος | Κινητήρας κιβωτίου γραναζιών N20 |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων 12mm |
| Πιστοποιητικό | CE, Rohs, EU, ISO |
| Μέγεθος κιβωτίου ταχυτήτων | 12mm*9mm |
| Βάρος | 10g |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Γρανάζια | Γρανάζια κοπής, Rohs Metal, Ατσάλι ή Χαλκός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ροπή | 10-2000g.cm |
Λεπτομέρειες συσκευασίας:Στιβαρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμάχια/κιβώτιο, ή όπως επιθυμείτε
Λιμάνι: Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Μονάδες πώλησης: Μεμονωμένο αντικείμενο
Μέγεθος μεμονωμένης συσκευασίας: 37X27X24mm
Μεμονωμένο μικτό βάρος: 0.01kg
Δυνατότητα εφοδιασμού: 100.000 τεμάχια/μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές