| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM37B520 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
DC Gear Motor 37mm Gearbox Low RPM 1Nm High Torque 60RPM 100RPM 24V 12V DC Geared Motor για ρομπότ
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 2-3000 RPM (προσαρμόζεται) |
| Συνεχή ρεύμα (A) | 80-1400mA |
| Αποτελεσματικότητα | 70% |
| Εγγύηση | 3 μήνες - 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | MSGM37B520 |
| Εφαρμογές | Οικιακή συσκευή, ρομπότ, αυτόματο πωλητή, ιατρική συσκευή |
| Τύπος | 24V κιβώτιο ταχυτήτων DC κινητήρας |
| Στροφή | 0.1-30kgf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | Μηχανή με βούρτσα |
| Προστασία. | Πλήρως κλειστό |
| Κατεύθυνση περιστροφής | ΣΥ και ΣΥ |
| Υλικό κιβωτίου ταχυτήτων | Μεταλλικό κιβώτιο |
| Μέγεθος του κιβωτίου ταχυτήτων | 21 mm έως 29 mm |
| Διάμετρος κιβωτίου ταχυτήτων | 37 χιλιοστά |
| Αναλογία κιβωτίου ταχυτήτων | 15 προς 1:1000 |
| Τροποποιημένο | 1000 τεμάχια |
| Επιλογές άξονα | Τμήμα D, στρογγυλό, επίπεδο ή με τρύπα (κατά αίτηση του πελάτη) |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας άνθρακα ή ανοξείδωτου χάλυβα |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS, ISO |
Συσκευή:Σκληρό Καρτόνι 80pcs/box, ή όπως ζητείται
Λιμάνι:Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη
Μονάδες πώλησης:Ατομικό στοιχείο
Μέγεθος συσκευασίας:37 × 27 × 24 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:Περίπου 130-160 γραμμάρια
Ικανότητα εφοδιασμού:100,000 Τμήμα/Τμήμα ανά μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Δείγματα:Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 κομμάτι.
Χωρίς οδηγό, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνη μεταφορά, υγειονομική περίθαλψη, έξυπνη πόλη, αυτοκινητοβιομηχανικές προμήθειες, παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, έξυπνο σπίτι, χειριστές αυτόματων θυρών,Αυτόματο μπάνιο εξοικονόμησης ενέργειας, Ηλεκτρική ελεγχόμενη βαλβίδα, ρομπότ, κόφτης γρασίδι, ηλεκτρική κουρτίνα, κάμερα, ιατρική υπηρεσία, μηχανή οξυγόνου, κλπ.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές