| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Κινητήρας DC με μειωτήρα υψηλής απόδοσης που προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με προσαρμόσιμες προδιαγραφές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 10rpm-3000rpm ή προσαρμοσμένο |
| Απόδοση | 56%-90% |
| Ονομαστική ροπή | 0.05kgf.cm-2.0kgf.cm |
| Διάμετρος άξονα | φ3mm |
| Μέγεθος κιβωτίου ταχυτήτων | φ12mm * H10mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃ - +60℃ |
| Διάρκεια ζωής | 500H-1000H |
| Βάρος | 10g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55DB |
Προϊόντα ομορφιάς, εκπαιδευτικά ρομπότ, ρομπότ καθαρισμού, συστήματα ραντάρ, ηλεκτρονικές κλειδαριές πόρτας, συσκευές έξυπνου σπιτιού, έξυπνα ρομπότ συσκευών, ηλεκτρικά παιχνίδια, 3D εκτύπωση, έξυπνες κλειδαριές ντουλαπιών, αυτόνομα συστήματα, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνες μεταφορές, υγειονομική περίθαλψη, υποδομές έξυπνων πόλεων, προμήθειες αυτοκινήτων, παρακολούθηση ασφαλείας και επικοινωνίες 5G.
Συσκευασία: Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμάχια/κουτί, ή προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη
Λιμάνια αποστολής: Σενζέν, Γκουανγκτζού, Σαγκάη
Μέγεθος συσκευασίας: 37×27×24cm
Μεικτό βάρος: 10.0kg
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Δυνατότητα εφοδιασμού: 100.000 τεμάχια ανά μήνα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1000 τεμάχια
Μέγιστη ποσότητα δείγματος: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $5/τεμάχιο ή διαπραγματεύσιμη
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές