| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS3246Z370 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Υψηλής απόδοσης DC κοχλιωτός κινητήρας σχεδιασμένος για μηχανές κούκλας, έξυπνες μικροσυσκευές και αυτόματους πωλητές με προσαρμόσιμες προδιαγραφές.
| Ταχύτητα (RPM) | 2RPM-500RPM |
| Συνεχές ρεύμα (A) | 10mA-500mA |
| Απόδοση | 65%-90% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες-1 Έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | MS3246Z370 |
| Χρήση | Μηχανή κούκλας/Έξυπνες μικροσυσκευές/Αυτόματος πωλητής, αυτόματο παντζούρι, μηχανή δεσίματος, αυτόματη βάση τηλεόρασης, μετρητής χρημάτων, προβολέας, μηχανή χαρτομάντηλα, εξοπλισμός γραφείου, οικιακές συσκευές, αυτόματος ενεργοποιητής |
| Τύπος κιβωτίου ταχυτήτων | Κινητήρας με κοχλιωτό κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ροπή | 0.1kgf.cm-30kgf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Κινητήρας με ψήκτρες / Κινητήρας χωρίς ψήκτρες |
| Κατεύθυνση κινητήρα | Διαθέσιμα CW & CCW |
| Όνομα προϊόντος | DC κοχλιωτός κινητήρας 12V |
| Διάμετρος άξονα | φ6mm |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος κιβωτίου ταχυτήτων | φ32mm × H46mm |
| Βάρος | 0.35KG |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Διάρκεια ζωής | 500h-2000H ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος άξονα κιβωτίου ταχυτήτων | Επίπεδος, M5, M6, D-cut ή Στρογγυλός ή Άξονας με σπείρωμα ή Οπή με σπείρωμα |
| Τύπος κινητήρα | Κινητήρας με ψήκτρες / Κινητήρας χωρίς ψήκτρες |
Μηχανή κούκλας/Έξυπνες μικροσυσκευές/Αυτόματος πωλητής, αυτόματο παντζούρι, μηχανή δεσίματος, αυτόματη βάση τηλεόρασης, μετρητής χρημάτων, προβολέας, μηχανή χαρτομάντηλα, εξοπλισμός γραφείου, οικιακές συσκευές, αυτόματος ενεργοποιητής.
Η τάση, η ονομαστική ροπή, η ταχύτητα, το ρεύμα, η ισχύς και το μέγεθος του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις.
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 400 τεμάχια/κουτί, ή όπως επιθυμείτε |
| Λιμάνι | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος μεμονωμένης συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεμονωμένο μεικτό βάρος | 10.6kg |
Δυνατότητα εφοδιασμού: 100.000 τεμάχια/τεμάχια ανά μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 20 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
| Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο |
| Τιμή δείγματος | $10/τεμάχιο |
Μικρές οικιακές συσκευές, μοντέλα, ηλεκτρικά εργαλεία, εξοπλισμός επικοινωνιών, ιατρικές συσκευές, εξοπλισμός υγειονομικής περίθαλψης, παιχνίδια και εξοπλισμός γυμναστικής και άλλα προϊόντα.
Τα προϊόντα μας έχουν ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένης της τεχνολογίας χωρίς οδηγό, της τεχνητής νοημοσύνης, των έξυπνων μεταφορών, της υγειονομικής περίθαλψης, της έξυπνης πόλης, των προμηθειών αυτοκινήτων, της παρακολούθησης ασφαλείας, της επικοινωνίας 5G και του έξυπνου σπιτιού.
| Ιατρικός εξοπλισμός | Σφυγμομανόμετρο, Μασάζ στρώμα, Αντλία αέρα, Αναλυτής ούρων |
| Επιχειρηματικές μηχανές | Έξυπνο ρομπότ, Αντιγραφικά και σαρωτές, 3D εκτυπωτές, Στυλό τατουάζ |
| Ηλεκτρικός εξοπλισμός | Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα, Ηλεκτρικό εργαλείο, Προϊόντα ερωτικής διέγερσης ενηλίκων, Ηλεκτρικό αυτοκίνητο παιχνίδι, Ηλεκτρική κουρτίνα |
| Έξυπνο σπίτι | Έξυπνος ανοιχτήριος παραθύρων, Ηλεκτρική σκούπα, Έξυπνη καφετιέρα, Στεγνωτήρας μαλλιών, Πιστόλι μασάζ, Ανεμιστήρας, Καθαριστής αέρα, Συσκευή αποτρίχωσης, Κλειδαριά πόρτας, Έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
| Τρόφιμα και ποτά | Χειροκίνητα μπλέντερ, Μπλέντερ, Μίξερ, Καφετιέρες, Επεξεργαστές τροφίμων, Αποχυμωτές, Φριτέζες, Παγομηχανές, Μηχανές γάλακτος σόγιας |
| Ρομποτική | Ρομπότ εξυπηρέτησης, Ρομπότ παράδοσης τροφίμων, Ρομπότ υποδοχής, Ρομπότ ιατρικής εξυπηρέτησης, AGV & AMR, Ρομπότ μεταφοράς, Ρομπότ επιθεώρησης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές