| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Κινητήρας DC με μειωτήρα υψηλής απόδοσης που διαθέτει τεχνολογία brushless, σχεδιασμένος για εφαρμογές ακριβείας, συμπεριλαμβανομένων έξυπνων μασάζ στήθους και διαφόρων βιομηχανικών εξοπλισμών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 2RPM-2000RPM |
| Συνεχές Ρεύμα | 10mA-500mA |
| Απόδοση | 50%-85% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες-1 Έτος |
| Αριθμός Μοντέλου | MSGM25A370 |
| Υλικό Μειωτήρα | Rohs Μεταλλικός Μειωτήρας |
| Αναλογία Γρανάζων | 1:15-1:1051 |
| Τύπος Κινητήρα | Κινητήρας με Ψήκτρες / Brushless Κινητήρας |
| Επίπεδο Θορύβου | ≤50DB |
| Διάμετρος Άξονα | φ4mm |
| Διάρκεια Ζωής Κινητήρα | 500 ώρες-2000 ώρες (προσαρμόσιμο) |
| Παράμετρος | Εύρος |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 1.2-24V DC |
| Αναλογία Μείωσης | 1:10-1:1051 |
| Ταχύτητα χωρίς Φορτίο | 2~2000 RPM |
| Ρεύμα χωρίς Φορτίο | 10-500 mA |
| Ονομαστική Ταχύτητα | 1.5-1800 RPM |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 80-800 mA |
| Ονομαστική Ροπή | 0.03-10 kg.cm |
| Ροπή Ακινητοποίησης/Μέγιστη Ροπή | 0.5-25 kg.cm |
| Ρεύμα Ακινητοποίησης | 0.5-5 A |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές