| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
| Ταχύτητα (RPM) | 5RPM-3000RPM |
| Συνεχή ρεύμα | 10-300mA |
| Άξονας του κιβωτίου ταχυτήτων | Σπίτι, M3, M4, D-cut ή στρογγυλό |
| Εγγύηση | 3 μήνες - 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | MS1215 DC κινητήρας ταχυτήτων |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000 κομμάτια |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Σκληρό κουτί (1000 τεμάχια/κουτί) ή ειδική συσκευασία |
| Αλιευτικό λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37*27*24cm |
| Ακαθάριστο βάρος | 10.0kg |
| Ποσότητα (τμήματα) | Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Για διαπραγμάτευση |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές