| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSGM25A370 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
| Ταχύτητα (RPM) | 2RPM-2000RPM ή προσαρμοσμένη |
| Συνεχές ρεύμα | 10mA-500mA |
| Αποδοτικότητα | 50%-85% |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | MSGM25A370 |
| Διάμετρος μειωτήρα | φ25mm |
| Λόγος γραναζιού | 1:15-1:1051 |
| Τύπος κινητήρα | Κινητήρας με ψήκτρες / Κινητήρας χωρίς ψήκτρες |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διαθέσιμη CW ή CCW |
| Χαρακτηριστικό προστασίας | Πλήρως κλειστός |
| Υλικό μειωτήρα | Μεταλλικός μειωτήρας |
| Πιστοποιήσεις | 16949, EU, CE, Rohs, ISO |
| Υλικό γραναζιού | Πλαστικά γρανάζια, Μεταλλουργία σκόνης, Μέταλλο, Χάλυβας, Χαλκός κ.λπ. |
| Ονομαστική τάση | DC 1.5V-24V |
| Επίπεδο θορύβου | ≤50DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Διάμετρος άξονα | φ4mm, D-cut |
| Τύπος άξονα | Στρογγυλός/Επίπεδος/Οπή με σπείρωμα/Άξονας με σπείρωμα/Γυμνός/D-Cut/Οπή καρφίτσας/Άξονας με κλειδί |
| Διάρκεια ζωής κινητήρα | 500 ώρες - 2000 ώρες |
| Ονομαστική τάση | 1.2-24V DC |
| Λόγος μείωσης | 1:10-1:1051 |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο (RPM) | 2~2000 RPM |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο (≤) | 10-500 mA |
| Ονομαστική ταχύτητα (RPM) | 1.5-1800 RPM |
| Ονομαστικό ρεύμα (≤) | 80-800 mA |
| Ονομαστική ροπή | 0.03-10 kg.cm |
| Ροπή ακινητοποίησης/Μέγιστη ροπή | 0.5-25 kg.cm |
| Ρεύμα ακινητοποίησης | 0.5-5 A |
| Άξονας | 416 Χάλυβας, D-cut 3.5mm, Φ4.0 Μήκος 11.5mm |
| Υλικά γραναζιών | Πλαστικό, χάλυβας, γρανάζι σκόνης, χάλκινο γρανάζι |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές