| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Σύνθετο κιβώτιο ταχυτήτων 12 mm σε συνδυασμό με κινητήρα συνεχούς ρεύματος N30 μόνιμου μαγνήτη, σχεδιασμένο για εφαρμογές ακριβείας όπως ηλεκτρονικές κλειδαριές πόρτας, έξυπνες οικιακές συσκευές και ρομποτική.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 10-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 10mA-500mA |
| Αποτελεσματικότητα | 56-85% |
| Δομική ροπή | 0.5kgf.cm |
| Τύπος κινητήρα | 3V DC κινητήρας ταχυτήτων |
| Διάμετρος άξονα | φ3mm D-cut 2,5mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C - +60°C |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55DB |
| Χρόνος ζωής | 500H-1000H / 200.000 κύκλοι |
1/10, 1/20, 1/30, 1/50, 1/63, 1/100, 1/110, 1/150, 1/210, 1/250, 1/298, 1/380, 1/1000
Εκπαιδευτικά ρομπότ, Προϊόντα ομορφιάς, Ρομπότ σκουπιδιάρηδες, Συστήματα ραντάρ, Ηλεκτρονικές κλειδαριές θυρών, Έξυπνες οικιακές συσκευές, Έξυπνα ρομπότ, Ηλεκτρικά παιχνίδια, 3D εκτύπωση, Έξυπνες κλειδαριές ντουλαπιών, συστήματα χωρίς οδηγό,Τεχνητή νοημοσύνη, Ευφυής μεταφορά, Υγειονομική περίθαλψη, έξυπνη πόλη, αυτοκινητοβιομηχανικές προμήθειες, παρακολούθηση της ασφάλειας, επικοινωνία 5G.
100, 000 τεμάχια ανά μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές