| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
| Ονομαστική ταχύτητα (RPM) | 10-3000 σ.α.λ. (Προσαρμόσιμη) |
| Ονομαστική τάση | DC 1.2V-12V |
| Απόδοση | 85%-58% |
| Εγγύηση | 3 μήνες - 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | MS-GM12N20 |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμ. |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 1000 τεμ./κουτί, ή προσαρμοσμένο |
| Λιμάνι | Σενζέν/Γκουανγκτζόου/Σαγκάη |
| Μέγεθος μονής συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μονό μεικτό βάρος | 10.0kg |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | 100.000 τεμάχια/τεμάχια ανά μήνα |
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές