| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM40B500 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
| Ταχύτητα (RPM) | 3rpm - 500rpm |
| Τάση | DC 1.2V - 24V |
| Απόδοση | 55% - 85% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MS-GM40B500 |
| Τύπος | DC Ηλεκτροκινητήρας 12V |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Ψήκτρα |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές