| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM37B5555 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Μειωτήρας 37mm συμβατός με κινητήρες RS-550/RS-555, με μειωτήρα και λειτουργία σε 6V-30V DC με ταχύτητες 10RPM/30RPM.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική ταχύτητα | 3RPM - 3000RPM |
| Συνεχές ρεύμα | 20-500mA |
| Απόδοση | IE1 |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Αριθμός μοντέλου | MS-GM37B555 |
| Τύπος | Μειωτήρας DC με μόνιμο μαγνήτη 12V |
| Ροπή | 0.01NM - 3NM |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Υλικό μειωτήρα | Μεταλλικός μειωτήρας Rohs |
| Διάμετρος μειωτήρα | 37mm |
| Αναλογία μειωτήρα | 1:5 έως 1:1000 |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS, ISO, 16949 |
Ρομποτική, Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρικά ποδήλατα, Οικιακές συσκευές, Καλλυντικά όργανα, Συστήματα έξυπνου σπιτιού, Ηλεκτρικές κλειδαριές, Μηχανήματα αυτόματης πώλησης, Ιατρικές συσκευές και άλλα.
Συσκευασία: Ισχυρό χαρτοκιβώτιο (80τμχ/κιβώτιο) ή διαθέσιμη προσαρμοσμένη συσκευασία
Λιμάνι: Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Μέγεθος συσκευασίας: 37×27×24cm
Μεικτό βάρος: Περίπου 300g
100.000 τεμάχια ανά μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $10/τεμάχιο
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές