| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM12N30 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Κιβώτιο ταχυτήτων 12mm με κινητήρα DC μόνιμου μαγνήτη FF-N10, FF-N20, FF-N30 σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής ροπής σε ηλεκτρικά ποδήλατα και διάφορες βιομηχανικές χρήσεις.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική ταχύτητα (RPM) | 5rpm - 3000rpm |
| Συνεχές ρεύμα (A) | 10mA - 500mA |
| Απόδοση | 56% - 85% |
| Ονομαστική ροπή | 0.1kgf.cm - 2kgf.cm |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διαθέσιμο CW/CCW |
| Διάμετρος άξονα | φ3mm, D-cut 2.5mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃ - +60℃ |
| Διάρκεια ζωής | 500H - 1000H / 200.000 κύκλοι |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| Βάρος | 10g |
Εκπαιδευτικά ρομπότ, προϊόντα ομορφιάς, ρομπότ σκούπες, συστήματα ραντάρ, ηλεκτρονικές κλειδαριές πόρτας, συσκευές έξυπνου σπιτιού, έξυπνα ρομπότ συσκευών, ηλεκτρικά παιχνίδια, 3D εκτύπωση, έξυπνες κλειδαριές ντουλαπιών, αυτόνομα συστήματα, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνες μεταφορές, υγειονομική περίθαλψη, έξυπνη πόλη, προμήθειες αυτοκινήτων, παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G.
Δυνατότητα εφοδιασμού: 100.000 τεμάχια/μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας δείγματος: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $5/τεμάχιο ή Διαπραγματεύσιμη
Διασφάλιση ποιότητας: Κάθε προϊόν πρέπει να περάσει 100% ποιοτικό έλεγχο πριν από την αποστολή. Διατίθεται δωρεάν δοκιμή δείγματος.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές