| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000piece/per month |
| Ονομαστική ταχύτητα (RPM) | 5rpm - 3000rpm |
| Συνεχές ρεύμα | 10mA - 500mA |
| Άξονας μειωτήρα | φ3, φ4, M3, M4, M5, D-cut ή στρογγυλό |
| Εγγύηση | 3 μήνες - 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | Κινητήρας DC με γρανάζι N20 Spur |
| Εφαρμογές | Ρομπότ, Κλειδαριές, Κλειδαριά ντουλαπιού, Παιχνίδια, Όργανα ακριβείας, ηλεκτρικά εργαλεία, κατσαβίδια |
| Τύπος | Κινητήρας με μειωτήρα 6V Micro |
| Ονομαστική ροπή | 0.01kgf.cm - 2kgf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συμμετατροπή | Ψήκτρα |
| Όνομα προϊόντος | Κινητήρας με μειωτήρα 12mm |
| Πιστοποιητικά | CE, Rohs, EU, ISO, 16949 |
| Μέγεθος μειωτήρα | 12mm × 10mm |
| Βάρος | 10g |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Γρανάζια | Μέταλλο, Ατσάλι ή Χαλκός Rohs |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Τύπος κινητήρα | Κινητήρας N20 με ψήκτρες |
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές