| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM13F050 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχια/ανά μήνα |
Ο κινητήρας ταχυτήτων FF-050 DC είναι ένας υψηλής απόδοσης, συμπαγής κινητήρας που έχει σχεδιαστεί για τον ακριβή έλεγχο κίνησης σε περιορισμένες εφαρμογές χώρου.Αυτός ο κινητήρας προσφέρει ευέλικτες λύσεις για διάφορες βιομηχανικές και καταναλωτικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 5-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 10 έως 300 mA |
| Τετάρτη | 1.2V-24V |
| Διάμετρος | 15 mm × 15 mm |
| Βάρος | 15g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55 dB |
| Τύπος κινητήρα | FF-050 κινητήρας ταχυτήτων συνεχούς ρεύματος |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | Μεταλλική βούρτσα / Καρτόνια βούρτσα |
| Υλικά | Συμμόρφωση με το RoHS |
| Τεχνουργήματα | Μεταλλικό εξοπλισμό |
Διαθέσιμες προσαρμόσιμες διαμορφώσεις άξονα:
Ηλεκτρικά ποδήλατα, οικιακές συσκευές, ηλεκτρονικές κλειδαριές θυρών, έξυπνα συστήματα οικιακού εξοπλισμού, έξυπνα ρομπότ, ηλεκτρικά παιχνίδια, 3D εκτύπωση, έξυπνες κλειδαριές ντουλαπιών, συστήματα χωρίς οδηγό, τεχνητή νοημοσύνη,έξυπνη μεταφορά, υγειονομική περίθαλψη, υποδομή έξυπνης πόλης, προμήθειες αυτοκινήτων, παρακολούθηση ασφάλειας, επικοινωνία 5G.
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό Καρτόνι 1000pcs/box, ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37 × 27 × 24 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 120,0 kg |
| Ποσότητα (τμήματα) | Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Για διαπραγμάτευση |
Τιμή δείγματος:10 δολάρια το κομμάτι (μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 κομμάτι)
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές