| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM12-10BY |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχια/ανά μήνα |
Μίνι Βηματικός Κινητήρας 10mm με Γρανάζια GM12-10BY Μικροκινητήρας Βηματικός DC με Μειωτήρα για Ρομποτική, 3D Εκτυπωτές & Εξοπλισμό Ακριβείας
Διαθέσιμοι λόγοι μείωσης: 1:10, 1:20, 1:30, 1:50, 1:75, 1:100, 1:150, 1:210, 1:250, 1:298, 1:300, 1:500, 1:1000. Προσαρμοσμένοι λόγοι διαθέσιμοι κατόπιν αιτήματος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 5V DC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Απόσταση Βήματος | 18° |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 380mA (Ενδεικτικό) |
| Ταχύτητα υπό Φορτίο | 0.395 rpm (Ενδεικτικό) |
| Ονομαστική Ροπή | 0.3 kgf.cm |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή | Συνθήκες |
|---|---|---|
| Αντίσταση | 300Ω ±10% | Στους 25°C, Κάθε φάση |
| Επαγωγή | 9.6mH (ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ) | Στους 25°C, 1KHz, 1.0V rms |
| Μέγιστος Ρυθμός Παλμών Εκκίνησης | 800 PPS Ελάχιστο | Σταθερή τάση οδήγησης χωρίς φορτίο |
| Μέγιστος Ρυθμός Παλμών Περιστροφής | 1100 PPS Ελάχιστο | Συνεχής οδήγηση |
| Ροπή Κράτησης | 35 gf-cm Ελάχιστο | 5VDC στο πηνίο στα 0 pps |
Ρομποτική, 3D Εκτυπωτές, Κλειδαριές Πόρτας, Παιχνίδια, Εκτυπωτές, Συσκευές Έξυπνου Σπιτιού, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση Ασφαλείας και Εξοπλισμός Ακριβείας.
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές