| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM40B500 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχια/ανά μήνα |
Αυτός ο κινητήρας ταχυτήτων 12V DC προσφέρει χαμηλές στροφές και υψηλή απόδοση ροπής, ειδικά σχεδιασμένος για εφαρμογές ρομποτικής και μηχανών πώλησης τσαγιού.Ο κινητήρας διαθέτει προσαρμόσιμες προδιαγραφές για να ικανοποιεί διάφορες βιομηχανικές απαιτήσεις.
| Ταχύτητα (RPM) | 3RPM-500RPM |
| Τετάρτη | Συνεχή 1.2V-24V |
| Αποτελεσματικότητα | 55% έως 85% |
| Εγγύηση | 3 μήνες-1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | MS-GM40B500 |
| Χρήση | Έξυπνο σπίτι, έξυπνο κάθισμα τουαλέτας, οικιακή συσκευή, ρομπότ, αυτόματο πωλητή, ιατρική συσκευή |
| Τύπος | Ηλεκτρικός κινητήρας συνεχούς ρεύματος 12V |
| Στροφή | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | Βούρτσα |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Πλήρως κλειστό |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διαθέσιμα CW & CCW |
| Υλικό κιβωτίου ταχυτήτων | Πλαστικό |
| Μέγεθος του κιβωτίου ταχυτήτων | 100,4 mm |
| Διάμετρος κιβωτίου ταχυτήτων | 40 χιλιοστά |
| Αναλογία κιβωτίου ταχυτήτων | 15 προς 1:390 |
| Τροποποιημένο | 1000 τεμάχια |
| Αξία | M5/M6/D-cut ή Round ή Flat ή με τρύπα (Αίτημα του πελάτη) |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας άνθρακα ή ανοξείδωτου χάλυβα |
| Πιστοποίηση | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, ISO 16949 |
Ικανότητα εφοδιασμού: 100.000 κομμάτια/κομμάτια το μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Συστήματα χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Ευφυής μεταφορά, Υγεία, Έξυπνη πόλη, Προμήθειες αυτοκινήτων, Παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι, Αυτοματοποιημένοι χειριστές θυρών,αυτόματο μπάνιο εξοικονόμησης ενέργειας, ηλεκτρική ελεγχόμενη βαλβίδα, ρομπότ, γρασίδι, ηλεκτρική κουρτίνα, κάμερα, ιατρική υπηρεσία, μηχανή οξυγόνου, κλπ.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές