| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM40B520 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχια/ανά μήνα |
| Ταχύτητα (RPM) | 3rpm-500rpm |
| Ονομαστική Τάση | DC 3V-24V |
| Απόδοση | 55%-85% |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MS-GM40B520 |
| Χρήση | Έξυπνο σπίτι, Έξυπνο κάθισμα τουαλέτας, Οικιακή Συσκευή, ρομπότ, αυτόματος πωλητής, ιατρική συσκευή |
| Τύπος | Γεωτρητή DC μηχανή 24V |
| Ροπή | 0.1kgf.cm-10kgf.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Ψήκτρα |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Κατεύθυνση Περιστροφής | Διαθέσιμη CW & CCW |
| Υλικό Κιβωτίου Ταχυτήτων | Πλαστικό |
| Λέξεις-κλειδιά | Υψηλή Ροπή 60 Rpm 12V DC Γεωτρητή Μηχανή |
| Μήκος Κιβωτίου Ταχυτήτων | 10.4mm |
| Διάμετρος Κιβωτίου Ταχυτήτων | 40mm |
| Αναλογία Κιβωτίου Ταχυτήτων | 1:5 έως 1:390 |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Άξονας | M5/M6/D-cut ή Στρογγυλός ή Επίπεδος ή με τρύπα (Αίτημα Πελάτη) |
| Υλικό Άξονα | Ανθρακούχος Χάλυβας ή Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS, ISO, 16949 |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό Κουτί 80τμχ/κουτί, ή όπως επιθυμείτε |
| Λιμάνι | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος Μεμονωμένης Συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεμονωμένο Μεικτό Βάρος | Περίπου 80-100g |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
| Μέγιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 τεμάχιο |
| Τιμή Δείγματος | $10/τεμάχιο |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές