| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-GM37BL3625 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 τεμάχιο/ανά μήνα |
| Ταχύτητα (RPM) | 1.5RPM - 2000RPM |
| Συνεχές Ρεύμα | 10mA - 500mA |
| Απόδοση | 81% - 48% |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MS-GM37BL3640 |
| Διάμετρος Μειωτήρα | Μικροκινητήρας με Μειωτήρα Ø37mm |
| Αναλογία Μείωσης | 1:6.7 - 1:2700 |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Κατεύθυνση Περιστροφής | Διαθέσιμο CW ή CCW |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Πιστοποιητικά | 16949, ISO, CE, Rohs |
| Τάση | 6V - 24V |
| Τύπος Γρανάζι | Ελικοειδές Γρανάζι |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Διάμετρος Άξονα | Ø6mm D-cut |
| Τύπος Άξονα | Στρογγυλός, Επίπεδος, M6, Οπή με Σπείρωμα, Γυμνός/D-Cut/Οπή Πείρου/Άξονας με Κλειδί |
| Διάρκεια Ζωής | 1000 - 5000 ώρες |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό Κουτί 80 τεμάχια/κουτί, ή προσαρμοσμένο |
| Λιμάνι | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο Αντικείμενο |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 12*10*24mm |
| Μεικτό Βάρος | 0.230kg |
| Δυνατότητα Παροχής | 100.000 Τεμάχια ανά Μήνα |
| Ποσότητα (Τεμάχια) | Χρόνος Παράδοσης (Ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Θα διαπραγματευτεί |
| Περιοχή Εφαρμογής | Συγκεκριμένες Χρήσεις |
|---|---|
| Ιατρικός Εξοπλισμός | Πιεσόμετρο, Στρώμα μασάζ, Αντλία αέρα, Αναλυτής ούρων |
| Επιχειρηματικές Μηχανές | Έξυπνο ρομπότ, Αντιγραφικά και σαρωτές, 3D εκτυπωτές, Στυλό τατουάζ |
| Ηλεκτρικός Εξοπλισμός | Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα, Ηλεκτρικό εργαλείο, Προϊόντα ενηλίκων, Ηλεκτρικό αυτοκίνητο παιχνίδι, Ηλεκτρική κουρτίνα |
| Έξυπνο Σπίτι | Έξυπνος ανοιχτήριος παραθύρου, Ηλεκτρική σκούπα, Έξυπνη μηχανή καφέ, Σεσουάρ μαλλιών, Πιστόλι μασάζ, Ανεμιστήρας, Καθαριστής αέρα, Συσκευή αποτρίχωσης, Κλειδαριά πόρτας |
| Τρόφιμα και Ποτά | Μπλέντερ χειρός, Μπλέντερ, Μίξερ, Μηχανές καφέ, Επεξεργαστές τροφίμων, Αποχυμωτές, Φριτέζες, Παγομηχανές, Μηχανές γάλακτος σόγιας |
| Ρομποτική | Ρομπότ εξυπηρέτησης, Ρομπότ παράδοσης τροφίμων, Ρομπότ υποδοχής, Ρομπότ ιατρικής εξυπηρέτησης, AGV & AMR, Ρομπότ μεταφοράς, Ρομπότ επιθεώρησης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές