| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS16P1215 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Coreless 1215 Μοτέρ DC Πλανητικό Μοτέρ Μειωτήρα 12V DC Μικρο Πλανητικό Μοτέρ Μειωτήρα με Μεταλλικό Κιβώτιο Ταχυτήτων για Ρομπότ. Αυτό το μοτέρ υψηλής απόδοσης είναι κατάλληλο για εφαρμογές μικρής διαμέτρου, χαμηλού θορύβου και υψηλής ροπής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 2-1000 RPM |
| Συνεχές Ρεύμα | 10-500 mA |
| Απόδοση | 57-90% |
| Ροπή | 0.01-10 kg.cm |
| Τάση | 3V-24V |
| Διάμετρος Κιβωτίου Ταχυτήτων | 16mm |
| Επίπεδο Θορύβου | ≤55 DB |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | 1215 DC Coreless Μοτέρ Ψήκτρας |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
Κλειδαριές πόρτας, ρομπότ, συστήματα SMART HOME, κλειδαριές ηλεκτρικών ποδηλάτων, καλλυντικά όργανα, αυτόνομα συστήματα, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνες μεταφορές, υγειονομική περίθαλψη, έξυπνη πόλη, προμήθειες αυτοκινήτων, παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G.
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Ισχυρό Κουτί 400 τεμάχια/κουτί, ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λιμάνι | Σενζέν/Γκουανγκτζού/Σαγκάη |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 37×27×24 cm |
| Μεικτό Βάρος | 15.0 kg |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Δυνατότητα Παροχής | 100.000 τεμάχια ανά μήνα |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1000 τεμάχια |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Πληροφορίες Δείγματος:Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο | Τιμή δείγματος: $15/τεμάχιο
Κάθε προϊόν υποβάλλεται σε 100% ποιοτικό έλεγχο πριν από την αποστολή για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση και αξιοπιστία.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές