| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSPG36BL3640 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Κινητήρας χωρίς ψήκτρες BL3640 με πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 36mm - DC BLDC Πλανητικός κινητήρας σχεδιασμένος για εφαρμογές ρομποτικής και αυτοματισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 2rpm-1000rpm ή προσαρμοσμένη |
| Συνεχές ρεύμα | 20mA-800mA |
| Απόδοση | 90%-65% |
| Διάμετρος άξονα | φ8mm ή φ10mm ή προσαρμοσμένη |
| Ροπή | 0.1NM-10NM |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συμμόρφωση | Χωρίς ψήκτρες |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55DB |
| Βάρος | 400g |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
Αυτοματισμός Ρομποτικής, Έξυπνο Σπίτι, Ηλεκτρικές Κουρτίνες, Είδη Γραφείου, Ηλεκτρικά Εργαλεία, Ιατρικός Εξοπλισμός, Όργανα Ακριβείας, Ηλεκτρονικά Αυτοκινήτων, Εργοστάσια Παραγωγής, και άλλα.
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές