| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS10PM10 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
DC Planetary Gear Motor με διάμετρο 10 mm, προσφέροντας χαμηλού κόστους, μικρού μεγέθους πλαστική λύση πλανητικής μικροτροχιάς για έξυπνες κλειδαριές και εφαρμογές συσκευών ομορφιάς.
| Ταχύτητα (RPM) | 30-80 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα (A) | 10-200mA |
| Αποτελεσματικότητα | ΔΕ 1 |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | MS10PM10 |
| Χρήση | κλειδαριά πόρτας, ρομπότ, SMART HOME, κλειδαριά ηλεκτρικού ποδηλάτου, καλλυντικό όργανο |
| Τύπος | 4.5V πλαστικός κινητήρας πλανητικών τροχών συνεχούς ρεύματος |
| Στροφή | 00,01-1kg.cm |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | Μηχανή βούρτσας |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Πλήρως κλειστό |
| Ονομασία του προϊόντος | M10 Βουρτσισμένος κινητήρας ταχυτήτων DC |
| Εφαρμογή | κλειδαριά πόρτας, έξυπνο σπίτι |
| Κλειδιά | 3V πλαστικός κινητήρας πλανητικών τροχών συνεχούς ρεύματος |
| Διάμετρος | 10 χιλιοστά |
| Υλικό | Ροχ |
| Ασύρματα | ≤ 55DB |
| Τροποποιημένο | 1000 pcs |
| Τετάρτη | 1.2v-12v |
| Χρώμα | Αίτημα του πελάτη |
| Τύπος κινητήρα | Μηχανή πλανητικής ταχύτητας συνεχούς ρεύματος |
10 mm DC πλαστική πλανητική μηχανή τροχιάς Τυπικές εφαρμογές: κλειδαριά πόρτας, ρομπότ, SMART HOME, κλειδαριά ηλεκτρικού ποδηλάτου, καλλυντικό όργανο.
Η τάση, η ονομαστική ροπή, η ταχύτητα, το ρεύμα, η ισχύς και το μέγεθος του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν ανάλογα με τις απαιτήσεις.
| Τροχαίο | Ονομαστική τάση (V) | Χωρίς ρεύμα φορτίου (mA) | Μη φορτωτική ταχύτητα (r/min) | Τρέχων φορτίου (mA) | Ταχύτητα φόρτωσης (r/min) | Δρόμος φορτίου (gfcm) | Δύναμη εξόδου (W) | Δρόμος στάσης (gf.cm) | Τρόπο στάσης (mA) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-10PM10 | 3.7 | ≤ 65 | 76 | ≤ 160 | 42 | 240 | / | / | ≤ 250 |
Δρόμος εξόδου (κινητήρας ταχυτήτων): Δρόμος εξόδου του κινητήρα (σημείο μέγιστης απόδοσης) * Ποσοστό μείωσης * Απόδοση κιβωτίου ταχυτήτων
Ταχύτητα εξόδου (κινητήρας ταχυτήτων): ταχύτητα εξόδου του κινητήρα / αναλογία μείωσης
| Αριθμός σταδίων | Ποσοστό μείωσης | Διάστημα κιβωτίου ταχυτήτων "L" | Απόδοση κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|---|---|
| 1 | 171 χιλιάρικα. | 7 | 70% |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Δυνατό Καρτόνι 400pcs / κουτί, ή όπως επιθυμείτε |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 37 × 27 × 24 εκατοστά |
| Ακαθάριστο μοναδικό βάρος | 10.0kg |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 100,000 Τμήμα/Τμήμα ανά μήνα |
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
| Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 κομμάτι |
| Τιμή δείγματος | $15 το κομμάτι |
Οδηγός χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Ευφυής μεταφορά, Υγεία, Έξυπνη πόλη, Προμήθειες αυτοκινήτων, Παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι, κλειδαριά, ρομπότ,Κλειδί ηλεκτρικού ποδηλάτου, Κοσμητικό Όργανο.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές