| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSPG28BL2838 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Μοντέλο: PG28BL2838 | Όνομα Προϊόντος: 2838 Κινητήρας Γεωτρόχιας Πλανητικού Χωρίς Ψήκτρες DC
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα (RPM) | 5rpm-2000rpm |
| Αποδοτικότητα | 90%-65% |
| Εγγύηση | 3 Μήνες - 1 Έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Όνομα Μάρκας | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MSPG28BL2838 |
| Τύπος Κιβωτίου Ταχυτήτων | Πλανητικό Κιβώτιο Ταχυτήτων φ28mm |
| Ροπή | 0.2NM-2NM |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Σύστημα Μεταγωγής | Χωρίς Ψήκτρες |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Επίπεδο Θορύβου | ≤55dB |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Ονομαστική Ισχύς | 1W-30W |
| Υλικό Γεωτρόχιας | Μέταλλο RoHS |
Τυπικές Εφαρμογές:Έξυπνο σπίτι, ρομπότ, είδη γραφείου, ηλεκτρικά εργαλεία, ιατρικός εξοπλισμός, όργανα ακριβείας, ηλεκτρονικά αυτοκινήτων
Η τάση, η ονομαστική ροπή, η ταχύτητα, το ρεύμα, η ισχύς και το μέγεθος του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται.
| Αριθμός Σταδίων | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Αναλογία Μείωσης (K) | 4/5 | 16/20/22/25/27.5 | 64/80/88/100/110/125/138/151 | 256/320/352/400/500/550/625/688/756/832 |
| Μήκος Κιβωτίου Ταχυτήτων L(mm) | 23.2 | 28.9 | 34.6 | 40.3 |
| Ονομαστική Ροπή (kg-cm) | 3 | 6 | 9 | 17 |
| Παροδική Ροπή (kg-cm) | 6 | 10 | 20 | 35 |
| Αποδοτικότητα (%) | 90% | 81% | 73% | 65% |
| Μοντέλο Κινητήρα | Τάση | Χωρίς Φορτίο | Στην Μέγιστη Αποδοτικότητα | Σταμάτημα | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Εύρος Λειτουργίας | Ρεύμα (A) | Ταχύτητα (rpm) | Ρεύμα (A) | Ταχύτητα (rpm) | Ροπή (g-cm) | Ισχύς (W) | Αποδοτικότητα (%) | Ρεύμα (A) | Ροπή (g-cm) | |
| BL2832*** | 9~16V | 0.30 | 10600 | 1.04 | 7667 | 129 | 10.2 | 82.2 | 2.3 | 420 |
| BL2838*** | 19~26V | 0.10 | 6400 | 0.31 | 4850 | 104 | 5.1 | 67.5 | 1.0 | 434 |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Έξυπνο σπίτι, έξυπνες κλειδαριές πόρτας, προσωπική φροντίδα, τεχνητή νοημοσύνη, αυτοκίνητα, μοντέλα αεροπλάνων, ασφάλεια, μικρές οικιακές συσκευές, μοντέλα, ηλεκτρικά εργαλεία, εξοπλισμός επικοινωνιών, ιατρικές συσκευές, εξοπλισμός υγειονομικής περίθαλψης, παιχνίδια και εξοπλισμός γυμναστικής.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές