| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-12PN20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Καθορισμένη ταχύτητα | 5 - 500 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 10mA-200mA |
| Απόδοση κιβωτίου ταχυτήτων | 80%-55% |
| Αριθμός μοντέλου | MS-12PN20 |
| Στροφή | 00,1-1 kgf.cm |
| Διάμετρος κιβωτίου ταχυτήτων | φ12mm |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55 dB |
| Τροποποιημένο | 1000 τεμάχια |
| Ποσότητα (τμήματα) | Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | Για διαπραγμάτευση |
| Βιομηχανία | Εφαρμογές |
|---|---|
| Ιατρικός εξοπλισμός | Σφυγμομανόμετρο, στρώμα μασάζ, αντλία αέρα, αναλυτής ούρων |
| Επιχειρηματικές μηχανές | Ευφυή ρομπότ, αντιγραφείς και σαρωτές, 3D εκτυπωτές, πένα για τατουάζ |
| Ηλεκτρικός εξοπλισμός | Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα, Ηλεκτρικό εργαλείο, Προϊόντα ενηλίκων, Ηλεκτρικό αυτοκίνητο παιχνιδιού, Ηλεκτρική κουρτίνα |
| Έξυπνο Σπίτι | Ευφυής ανοιχτήρας παραθύρων, ηλεκτρική σκούπα, έξυπνη μηχανή καφέ, στεγνωτήρα μαλλιών, όπλο Fascia, ανεμιστήρα, καθαριστικό αέρα, συσκευή αποτρίχωσης, κλειδαριά πόρτας, έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
| Τρόφιμα και Ποτά | Μηχανές χειροποίητου μείγματος, μηχανές μείγματος, μηχανές αναμειγνύσεως, μηχανές καφέ, μηχανές επεξεργασίας τροφίμων, χυμοσταστικές μηχανές, τηγανητές μηχανές, μηχανές παγωτού, μηχανές παραγωγής γάλακτος σόγιας |
| Ρομποτική | Ρομποτική εξυπηρέτησης, ρομπότ παράδοσης τροφίμων, ρομπότ υποδοχής, ρομπότ ιατρικής εξυπηρέτησης, AGV & AMR, ρομπότ μεταφοράς, ρομπότ επιθεώρησης |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές