| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-12PN20 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100000 κομμάτια/μήνα |
Αυτός ο 12mm πλανητικός κινητήρας ταχυτήτων συνεχούς ρεύματος είναι μια συμπαγή, υψηλής απόδοσης λύση που έχει σχεδιαστεί για ιατρικό εξοπλισμό και διάφορες εφαρμογές ακριβείας.,παρέχει αξιόπιστο έλεγχο ροπής και ταχύτητας σε περιβάλλοντα περιορισμένου χώρου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | Συνεχή 1.2V-24V |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 10-300 στροφές ανά λεπτό |
| Δομική ροπή | 00,05-2,0 kgf.cm |
| Συνεχή ρεύμα | 20 έως 300 mA |
| Αποτελεσματικότητα | 70% |
| Διάμετρος κινητήρα | φ12mm |
| Βάρος | 20g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55 dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +60°C |
Κλειδώματα θυρών, ρομπότ, συστήματα έξυπνου σπιτιού, κλειδαριές ηλεκτρικών ποδηλάτων, καλλυντικά όργανα, ιατρικό εξοπλισμό, συστήματα χωρίς οδηγό, τεχνητή νοημοσύνη, έξυπνη μεταφορά, υγειονομική περίθαλψη,έξυπνη πόλη, αυτοκινητοβιομηχανικές προμήθειες, παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G.
Συσκευή:Δυνατό χαρτόνι (400pcs/box) ή προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη
Λιμάνι:Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη
Ικανότητα εφοδιασμού:100, 000 τεμάχια ανά μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Τιμή δείγματος:$15/τμήμα (μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο)
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές