| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Αυτός ο κινητήρας brushless DC υψηλής απόδοσης έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν μικρή διάμετρο, χαμηλό θόρυβο και υψηλή ροπή. Ιδανικός για συσκευές έξυπνου σπιτιού, ιατρικό εξοπλισμό και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Ονομαστική Ταχύτητα | 2000-10000 RPM |
| Συνεχές Ρεύμα | 20-200mA |
| Απόδοση | 70% |
| Ονομαστική Ροπή | 5-100 gf.cm |
| Διάμετρος Κινητήρα | φ24,4mm |
| Βάρος | 15g |
| Επίπεδο Θορύβου | ≤55DB |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Προστασία | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1000 Τεμάχια |
ΣΚΑΦΟΣ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό Ποδήλατο, ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ, Οικιακή Συσκευή, Καλλυντικό Όργανο, SMART HOME, Εξοπλισμός Ιατρικής Απεικόνισης, Συστήματα Χωρίς Οδηγό, Τεχνητή Νοημοσύνη, Έξυπνη Μεταφορά, Υγειονομική Περίθαλψη, Έξυπνη Πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση Ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο Σπίτι
Ισχυρό Κουτί 250 τεμάχια/κουτί, ή διαθέσιμη προσαρμοσμένη συσκευασία
| Λιμάνι | Σενζέν/Γκουανγκτζού/Σαγκάη |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεικτό Βάρος | 8.0kg |
| Ποσότητα (τεμάχια) | Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Θα διαπραγματευτεί |
100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: $8/τεμάχιο
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές