| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL-2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
DC Brushless Motor 12v 24v Micro Electric Engine 2418 Με πλακέτα οδηγού Hall Υψηλής Ταχύτητας Mini BLDC Motor σχεδιασμένο για εξοπλισμό αυτοματισμού και διάφορες εφαρμογές ακριβείας.
| Ταχύτητα (RPM) | 1000-10000 σ.α.λ. ή κατά παραγγελία |
| Συνεχές Ρεύμα (A) | 20-200mA |
| Απόδοση | 70%-90% |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Εμπορική Ονομασία | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | BLDC2418 Brushless DC Motor |
| Χρήση | Ανεμιστήρας, Οικιακή Συσκευή, Καλλυντικό όργανο, SMART HOME, Εξοπλισμός Ιατρικής Απεικόνισης, Παιχνίδια, Ρομπότ |
| Τύπος Κινητήρα | Brushless Motor |
| Φάσεις | 3 φάσεις 12 πόλων |
| Δομή | Εσωτερική Οδήγηση |
| Επικοινωνία | Brushless |
| Χαρακτηριστικό Προστασίας | Πλήρως Σφραγισμένο |
| Σήμα | Διαθέσιμη Λειτουργία Σήματος |
| PWM | Έλεγχος PWM (Τυπικός) |
| Λέξεις-κλειδιά | 12v DC Brushless Motor |
| Διάμετρος Άξονα | φ2.0mm |
| Βάρος | 15g |
| Θόρυβος | ≤55DB |
| MOQ | 1000Pcs |
| Διάρκεια Ζωής | 3000H (Λαδορουλεμάν) |
| Χρώμα | Αίτημα Πελάτη |
| Μέγεθος Κινητήρα | Διάμετρος 24,4mm × 18mm |
Τυπικές Εφαρμογές BLDC 2418 Brushless Motor: Παιχνίδια, Ρομπότ, Ρομποτική ηλεκτρική σκούπα, Ηλεκτρικό Ποδήλατο, Ανεμιστήρας, Οικιακή Συσκευή, Καλλυντικό όργανο, SMART HOME, Εξοπλισμός Ιατρικής Απεικόνισης
Η τάση, η ονομαστική ροπή, η ταχύτητα, το ρεύμα, η ισχύς και το μέγεθος του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται.
| Μοντέλο κινητήρα | Ονομαστική τάση VDC | Ταχύτητα χωρίς φορτίο σ.α.λ. | Ρεύμα χωρίς φορτίο mA | Ονομαστική ταχύτητα σ.α.λ. | Ονομαστική ροπή g.cm | Ονομαστικό ρεύμα mA | Ισχύς W | Ροπή ακινητοποίησης g.cm | Ρεύμα ακινητοποίησης A |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BLDC-2418-1262 | 12.0 | 6200 | 60 | 5100 | 20 | 180 | 1.05 | 110 | 0.7 |
| BLDC-2418-2487 | 24.0 | 8700 | 50 | 7500 | 20 | 130 | 1.54 | 145 | 0.7 |
Δυνατότητα Παροχής: 100.000 τεμάχια/τεμάχια ανά μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Εφαρμογές: Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνες μεταφορές, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
Για οποιεσδήποτε επιπλέον ερωτήσεις, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας απευθείας.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές