| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL4020 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
40×20mm CCW&CW Flat Hollow Shaft Gimbal DC Electric Brushless Motor 12V 24V για σταθεροποιητή κάμερας drone και εφαρμογές ηλεκτρικών μηχανών PTZ.
| Ταχύτητα (RPM) | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συνεχή ρεύμα (A) | ΔΕΠ |
| Αποτελεσματικότητα | IE2 |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | 40×20 mm επίπεδης κούφιας άξονας χωρίς βούρτσα κινητήρας gimbal |
| Χρήση | Σταθεροποιητής κάμερας κιμάντου βιομηχανικού ρομπότ βραχίονα ρομπότ βραχίονα |
| Τύπος | Μηχανή BLDC υψηλής ροπής |
| Στροφή | Προσαρμοσμένο |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Μετατροπή | 12V 1320RPM DC μηχανοκίνητος κινητήρα |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Πλήρως κλειστό |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 24V χωρίς βούρτσα |
| Εφαρμογή | Ρομπότ |
| Κλειδιά | 4020 Μηχανή συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Μέγεθος κινητήρα | 40 × 20 mm |
| Βάρος | 84 γραμμάρια |
| Ασύρματα | ≤ 55DB |
| Τροποποιημένο | 1000 pcs |
| Τετάρτη | 12V |
| Χρώμα | Αίτημα του πελάτη |
| Μέγεθος άξονα | Κούφος άξονας |
Πληροφορίες συσκευασίας:Δυνατό Καρτόνι 250pcs / κουτί, ή όπως επιθυμείτε
Λιμάνι:Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη
Μονάδες πώλησης:Ατομικό στοιχείο
Μονάδα συσκευασίας:37 × 27 × 24 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:20.0kg
100,000 Τμήμα/Τμήμα ανά μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 5000 | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας:1 κομμάτι
Τιμή δείγματος:$15 το κομμάτι
Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Ευφυής μεταφορά, Υγεία, Έξυπνη πόλη, Προϊόντα αυτοκινήτου, Παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές