| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL3657 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Μετακινητήρας συνεχούς ρεύματος υψηλής απόδοσης 12V/24V χωρίς βούρτσα που λειτουργεί με 35000 στροφές ανά λεπτό με ενσωματωμένο οδηγό για ακριβή έλεγχο ταχύτητας και αξιόπιστη λειτουργία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | MSBL-3657 |
| Πεδίο τάσης | 6V - 24V συνεχής |
| Πεδίο ταχύτητας | 2000 - 10000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 0.16 - 0.19A |
| Στροφή | 135 - 185 gf.cm |
| Διάμετρος άξονα | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Διάμετρος 36 mm × μήκος 57 mm |
| Βάρος | 55g |
| Αποτελεσματικότητα | IE3 |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Προστασία. | Πλήρως κλειστό |
Αυτός ο ευέλικτος μηχανοκίνητος κινητήρας είναι κατάλληλος για διάφορες εφαρμογές, μεταξύ των οποίων:
Η τάση του κινητήρα, η ταχύτητα, η ροπή, το μέγεθος του εκκεντρικού τροχού και τα υλικά μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
| Ποσότητα | Χρονοδιάγραμμα |
|---|---|
| 1 - 100 κομμάτια | 10 ημέρες |
| 101 - 1000 κομμάτια | 15 ημέρες |
| Πάνω από 5000 τεμάχια | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη παραγγελία δείγματος: 1 κομμάτι
Τιμή δείγματος: $15 το κομμάτι
Σκληρή συσκευασία από χαρτόνι: 250pcs/box, ή προσαρμοσμένη όπως απαιτείται
100, 000 τεμάχια ανά μήνα
Διαθέτουμε πιστοποιητικά CE, FCC, ISO και μπορούμε να υποβάλουμε αίτηση για πρόσθετες πιστοποιήσεις, όπως απαιτείται.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές