| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Διαμέτρου 24mm Micro 12V Brushless DC Motor με έλεγχο ταχύτητας ανάποδα και ανάποδα, με 5 γραμμές και μακρά διάρκεια ζωής.
| Ταχύτητα (RPM) | 1000-10000 rpm ή προσαρμοσμένα |
| Συνεχή ρεύμα (A) | 20-200mA |
| Αποτελεσματικότητα | 70%-90% |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Κινητήρας μαζής |
| Αριθμός μοντέλου | MSBL-2415 |
| Χρήση | Πυροσβεστήρα, Παιχνίδια, ΦΑΝ, Οικιακή συσκευή, Κοσμητικό όργανο, SMART HOME, Ιατρικό εξοπλισμό απεικόνισης |
| Τύπος | Μηχανή συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Στροφή | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη | 3W (εσωτερική μονάδα κίνησης) |
| ΠΟΜ | Έλεγχος PWM (πρότυπο) |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Πλήρως κλειστό |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 3000H (Κατασκευή ελαίου) |
| Σήμα | Διαθέσιμη λειτουργία σήματος |
| Διάμετρος κινητήρα | φ 24,4 mm |
| Βάρος | 15g |
| Ασύρματα | ≤ 55DB |
| Τροποποιημένο | 1000 pcs |
| Σύνδεση | Α |
| Χρώμα | Αίτημα του πελάτη |
| Τύπος κινητήρα | Μηχανή συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
Πληροφορίες συσκευασίας:Σκληρό Καρτόνι 250pcs / κουτί, ή όπως ζητείται
Λιμάνι:Σένζεν/Γκουάνγκτσοου/Σανγκάη
Μονάδες πώλησης:Ατομικό στοιχείο
Μονάδα συσκευασίας:37 × 27 × 24 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:8.0kg
Ικανότητα εφοδιασμού:100,000 Τμήμα/Τμήμα ανά μήνα
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Προθεσμία εκτέλεσης (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας:1 κομμάτι
Τιμή δείγματος:8 δολάρια το κομμάτι
Χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Ευφυής μεταφορά, Υγεία, Έξυπνη πόλη, Προϊόντα αυτοκινήτου, Παρακολούθηση ασφαλείας, επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές