| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL3640 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Κινητήρας με Πλανητικό Κιβώτιο Ταχυτήτων 36mm 24V Brushless με πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων, που χαρακτηρίζεται από υψηλή απόδοση και προσαρμόσιμες προδιαγραφές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Ταχύτητα (RPM) | 2rpm-1000rpm |
| Συνεχές Ρεύμα | Προσαρμοσμένο |
| Απόδοση | 90%-66% |
| Εγγύηση | Άλλα |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός Μοντέλου | MSGM36PBL3640 |
| Εφαρμογές | Ρομπότ, Ηλεκτρική Κουρτίνα, Ρομποτική Ηλεκτρική Σκούπα, Καλλυντικό Όργανο, Έξυπνο Σπίτι, Εξοπλισμός Ιατρικής Απεικόνισης, Εργοστάσιο Παραγωγής |
| Διάμετρος Άξονα | φ8mm ή φ7mm, προσαρμοσμένο |
| Ροπή | 0.1NM-10NM |
| Κατασκευή | Μόνιμος Μαγνήτης |
| Σύστημα Μεταγωγής | Brushless Κινητήρας BLDC3640 |
| Βάρος | 190g |
| Επίπεδο Θορύβου | ≤55DB |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Υποστήριξη Προσαρμογής | OEM, ODM, OBM |
Σημείωση: Η αριστερή πλευρά της κόκκινης περιοχής μπορεί να λειτουργεί συνεχώς
| Αριθμός Σταδίων | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| Αναλογία Μείωσης | 3.71, 5.18 | 13.8, 19.2, 26.9 | 51, 71, 100, 139 | 190, 265, 369, 516, 721 |
| Μήκος Κιβωτίου Ταχυτήτων "L" | 24.6 | 31.8 | 39 | 46.2 |
| Απόδοση Κιβωτίου Ταχυτήτων | 90% | 81% | 73% | 66% |
| Χωρίς Φορτίο | Με Φορτίο | Ακινητοποίηση | |
|---|---|---|---|
| Ρεύμα | 180 mA | 820 mA | 13500 mA |
| Ταχύτητα | 60 r/min | 52 r/min | - |
| Ροπή | - | 21000 gf.cm | 196000 gf.cm |
| Ισχύς Εξόδου | - | 1.8 W | - |
Συσκευασία: Στιβαρό Κουτί 100 τεμάχια/κουτί, ή κατόπιν αιτήματος
Λιμάνι: Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Μονάδες Πώλησης: Μεμονωμένο αντικείμενο
Μέγεθος Συσκευασίας: 37×27×24cm
Μεικτό Βάρος: 190g
100.000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά Μήνα
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Μέγιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή Δείγματος: $15/τεμάχιο
| Ιατρικός Εξοπλισμός | πιεσόμετρο, Στρώμα μασάζ, Αντλία αέρα, Αναλυτής ούρων |
|---|---|
| Επιχειρηματικές Μηχανές | Έξυπνο ρομπότ, Αντιγραφικά και Σαρωτές, 3D Εκτυπωτές, Στυλό τατουάζ |
| Ηλεκτρικός Εξοπλισμός | Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα, Ηλεκτρικό εργαλείο, Ηλεκτρικό αυτοκίνητο παιχνίδι, Ηλεκτρική κουρτίνα |
| Έξυπνο Σπίτι | Έξυπνος ανοιχτήρας παραθύρων, ηλεκτρική σκούπα, Έξυπνη καφετιέρα, πιστολάκι μαλλιών, Όπλο fascia, ανεμιστήρας, καθαριστής αέρα, Συσκευή αποτρίχωσης, κλειδαριά πόρτας, Έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
| Τρόφιμα και Ποτά | Χειροκίνητα Μπλέντερ, Μπλέντερ, Μίξερ, Καφετιέρες, Επεξεργαστές Τροφίμων, Αποχυμωτές, Φριτέζες, Παγομηχανές, Μηχανές γάλακτος σόγιας |
| Ρομποτική | Ρομπότ συντήρησης, Ρομπότ παράδοσης τροφίμων, Ρομπότ υποδοχής, Ρομπότ ιατρικής εξυπηρέτησης, AGV & AMR, Ρομπότ μεταφοράς, Ρομπότ επιθεώρησης |
| Επιχειρήσεις | Μηχανήματα Αυτόματης Πώλησης | Εκτυπωτές | ATM | Αντιγραφικά και Σαρωτές |
| Κάμερα και Οπτικά | Βίντεο | Κάμερες | Προβολείς | Αυτοκίνητο |
| Γκαζόν και Κήπος | Χλοοκοπτικά | Εκχιονιστές | Κλαδευτήρια | Φυσητήρες Φύλλων |
Α1: Όλοι οι κινητήρες μας είναι προσαρμοσμένοι με βάση διαφορετικές απαιτήσεις. Θα προσφέρουμε την προσφορά αμέσως μόλις στείλετε τα συγκεκριμένα αιτήματά σας και την ετήσια ποσότητα.
Α2: Παρακαλούμε πείτε μας την τάση, την ταχύτητα, τη ροπή και τις συνολικές διαστάσεις σας.
Α3: Ο κινητήρας μας χρησιμοποιείται ευρέως σε οικιακές συσκευές, εξοπλισμό γραφείου, συσκευές υγειονομικής περίθαλψης, βιομηχανία υγιεινής, παιχνίδια υψηλής ποιότητας, τραπεζικά συστήματα, ηλεκτρονικά και ηλεκτρικά εργαλεία, βιομηχανία αυτοματισμού, τραπεζικό εξοπλισμό, εξοπλισμό πληρωμών, μηχανήματα αυτόματης πώλησης, κλειδαριές πόρτας με ρεύμα, ηλεκτρικές κλειδαριές πόρτας.
Α4: Ναι. Παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Α5: Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον πωλητή μας για να το χειριστεί, θα απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας υπομονετικά.
Α6: Ναι, έχουμε CE, Rohs, EU, ISO, κ.λπ. Εάν έχετε άλλα πιστοποιητικά που απαιτούνται, μπορούμε να τα εφαρμόσουμε για εσάς, αλλά αυτό θα πρέπει να χρεωθεί.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές