| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MSBL2820 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
OEM Factory Προσαρμοσμένος 5V 12V DC Brushless Motor με υψηλή ισχύ, υψηλή ταχύτητα και χαμηλή λειτουργία θορύβου.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 5000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 130 mA |
| Αποτελεσματικότητα | 510,7% |
| Αριθμός μοντέλου | MSBL2820 |
| Τύπος κινητήρα | Συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα |
| Βάρος | 48g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55 dB |
| Τροποποιημένο | 1000 τεμάχια |
| Τρόπος κινητήρα | Τετάρτη | Καμία ταχύτητα φόρτωσης | Χωρίς ρεύμα φορτίου | Μέγιστη ταχύτητα απόδοσης | Μέγιστη απόδοση ροπής | Δύναμη μέγιστης απόδοσης | Αποτελεσματικότητα | ρεύμα στάσης | Δρόμος στάσης |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BL2820*** | 5V | 5000 στροφές ανά λεπτό | 0.13 Α | 3768 στροφές ανά λεπτό | 270,4 g-cm | 1.1 W | 510,7% | 1.27 Α | 111 g-cm |
| BL2820*** | 12V | 7650 στροφές ανά λεπτό | 0.10 Α | 6176 στροφές ανά λεπτό | 53.1 g-cm | 3.4 W | 660,9% | 1.75 Α | 275 g-cm |
Έξυπνο σπίτι, ρομπότ, γραφειακό εξοπλισμό, ηλεκτρικά εργαλεία, ιατρικό εξοπλισμό, όργανα ακριβείας, ηλεκτρονικά οχήματα, παιχνίδια, ανεμιστήρες, οικιακές συσκευές, καλλυντικά όργανα, ιατρικό εξοπλισμό απεικόνισης,ηλεκτρικές κουρτίνες, ηλεκτρικές ποδήλατα.
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας δείγματος: 1 κομμάτι
Τιμή δείγματος: 15 δολάρια το κομμάτι ή διαπραγματεύσιμο
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές