| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-BL2415 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 κομμάτια/μήνα |
Μίνι κινητήρας BLDC σχεδιασμένος για εξοπλισμό αυτοματισμού, με συμπαγές μέγεθος και υψηλή απόδοση με εύρος τάσης 6V-24V και ταχύτητες από 1000-10000 RPM.
| Ονομαστική ταχύτητα | 2000-10000 RPM |
| Συνεχές ρεύμα | 20-200mA |
| Αποδοτικότητα | 70% |
| Ονομαστική ροπή | 5-100 gf.cm |
| Τάση | DC 6V-24V |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
| Προστασία | Πλήρως κλειστός |
| Κωδικοποιητής | Οπτικός κωδικοποιητής |
| Οδήγηση | Ενσωματωμένος οδηγός και εξωτερικός οδηγός |
| Μάρκα | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου | Κινητήρας χωρίς ψήκτρες 2415 |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
ΣΚΑΦΟΣ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό ποδήλατο, ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ, Οικιακή συσκευή, Καλλυντικό όργανο, SMART HOME, Εξοπλισμός ιατρικής απεικόνισης, Θήλαστρο, Συστήματα χωρίς οδηγό, Τεχνητή νοημοσύνη, Έξυπνη μεταφορά, Υγειονομική περίθαλψη, Έξυπνη πόλη, Αυτοκινητοβιομηχανία, Παρακολούθηση ασφαλείας, Επικοινωνία 5G, Έξυπνο σπίτι
| Συσκευασία | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο 250 τεμάχια/κουτί, ή προσαρμοσμένο |
| Λιμάνι | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37×27×24cm |
| Μεικτό βάρος | 8,0kg |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | 100.000 τεμάχια ανά μήνα |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Ποσότητα (τεμάχια) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος παράδοσης (ημέρες) | 10 | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Μέγιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή δείγματος: 8 $/τεμάχιο
Μπορούμε να παρέχουμε δείγματα για δοκιμές με προσαρμοσμένες προδιαγραφές, συμπεριλαμβανομένης της τάσης, της ταχύτητας, της ροπής και του μεγέθους του άξονα.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές