| Ονομασία μάρκας: | Masing Motor |
| Αριθμός μοντέλου: | MS-BL2418 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 τεμάχια/ανά μήνα |
Συγκινητικός κινητήρας συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν μικρή διάμετρο, χαμηλό θόρυβο και υψηλή απόδοση ροπής.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Καθορισμένη ταχύτητα | 2000-10000 στροφές ανά λεπτό |
| Συνεχή ρεύμα | 20-200 mA |
| Αποτελεσματικότητα | 70% |
| Δομική ροπή | 5-100 gf.cm |
| Διάμετρος κινητήρα | φ 24,4 mm |
| Βάρος | 30g |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 55 dB |
| Εγγύηση | 3 μήνες - 1 έτος |
| Τροχαίο | Διάταξη: | Ταχύτητα χωρίς φορτίο (r/min) | ρεύμα χωρίς φορτίο (mA) | Διάταξη της ταχύτητας | Ονομαστική ροπή (gcm) | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα (mA) | Δύναμη (W) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS-BL2418-126200 | 12.0 | 6200 | 60 | 4943 | 33.6 | 230 | 1.7 |
| MS-BL2418-248700 | 24.0 | 8700 | 52 | 6817 | 37.4 | 180 | 2.62 |
| Ποσότητα (τμήματα) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 5000 |
|---|---|---|---|
| Χρόνος προετοιμασίας (ημέρες) | 10 | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές